Skelbiame BLIC konkursą „Protui mankšta, kūnui – nauda“

 

 

Š. m. gegužės mėn. 23–25 d. kviečiame dalyvauti konkurse, kurio 3 nugalėtojai laimės nemokamus apsilankymus sporto klube „VIP Sport & Pilates“.

Konkurse gali dalyvauti visi panevėžiečiai, kurie teisingai atsakys į 3 žemiau pateiktus klausimus:
1) Kada minima Pasaulinė judėjimo sveikatos labui diena?
2) Ką rekomenduojama padaryti ilgai sėdint prie televizoriaus ar kompiuterio ekrano, naudojantis išmaniaisiais įrenginiais?
3) Kaip vasarą apsisaugoti nuo saulės ar karščio smūgio? (paminėti bent 2 priemones).

Atsakymus siųsti elektroniniu paštu karolina.prankiene(eta)panevezysvsb.lt iki š. m. gegužės 25 d. 16 val. temoje nurodant „Blic konkursui“, o pačiame laiške – ir savo telefono numerį.

Trys nugalėtojai, teisingai atsakę į klausimus, atsitiktiniai atrenkami portalo www.random.org pagalba. Konkurso nugalėtojai skelbiami š. m. gegužės 26 d. Biuro „Facebook“ paskyroje ir tinklapyje. Dėl prizų atsiėmimo nugalėtojai informuojami asmeniškai.

Trims konkurso nugalėtojams prizus (nemokamas pilates, senjorų mankštos ar treniruotes su multifunkciniais diržais (TRX) skiria sporto klubas „VIP Sport & Pilates“ (Respublikos g. 70). Dovanų kuponai galioja iki š. m. birželio 10 d. ir suteikia 4 nemokamus apsilankymus pasirinktose treniruotėse. Į treniruotes būtina užsiregistruoti iš anksto tel. 8 68 048 609
Konkurso nugalėtojų apdovanojimas fotografuojamas.

Konkurso PROTUI MANKSTA KUNUI NAUDA nuostatai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *