Socialinė akcija „Aš ir tu – tai mes!“

Gruodžio 3 d. 15 val. Laisvės aikštėje, Panevėžyje

Kiekvienais metais gruodžio 3-iąją pasaulis mini Tarptautinę žmonių su negalia dieną, kurią 1992 m. pabaigoje paskelbė Jungtinių Tautų Organizacija. Lietuvoje jau trečius metus organizuojama neįgaliojo ženklo iš gyvų žmonių akcija, kai žmonės tarsi Baltijos kelyje išreiškia solidarumą neįgaliems žmonėms susikibdami už rankų arba stodamiesi vienas šalia kito, kad sukurtų gyvą neįgaliojo vežimėlio simbolį. Šios akcijos nuolatinis globėjas Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus.
Akcijos tikslas – mažinti atskirtį tarp akcijos paliestų ir nepaliestų žmonių, didinti benruomeniškumą, tarpusavio vienybę Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje.Tai tarsi dvasiniu kopikliu kopti į žmonių širdis, jų sielas ir jų geranoriškumą, kad žmogus vežimėlyje ar judantis tik pasiremdamas ramentais nesijaustų kitokiu nei kiti, kad bendrystė su kitais teiktų jam džiaugsmo ir nutviekstų veidus šypsena, kuri nutiestų tiltą į tarpusavio supratimą ir lojalumo jausmo kūrimą, kad mes, nesvarbu kokie būtume, esam tarsi viena šeima, kuri šildytų iš vidaus ir atvertų kelią į laimingą tautos ateitį ir kiekvieno iš mūsų laimės pojūtį.
Kviečiame atvykti kuo daugiau žmonių, kad būtų sukurtas neįgaliojo vežimėlio simbolis. Būtų gražu, kad solidarumą tokiu būdu pareikštų visų neįgaliųjų organizacijos, sukviesdamos visus savo organizacijos narius su jų šeimomis, gimines, pažįstamus ir su jais bendraujančius, kad visa Lietuva galėtų pasakyti, kokie nuostabūs tie panevėžiečiai, kad sugėbėjo sukurti tokį nepakartojamą gyvų žmonių šedevrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *