Panevėžio mieste vykdoma „Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programa“

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bendradarbiaudamas su Panevėžio miesto pirminės sveikatos priežiūros įstaigomis vykdo „Širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programą“.

Kviečiame dalyvauti širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo programoje 40–65 m. amžiaus rizikos grupių asmenis, priklausančius šiai grupei, turintys vieną ar kelis rizikos veiksnius: padidėjusį arterinį kraujo spaudimą, padidėjusią cholesterolio ar gliukozės koncentraciją kraujyje, antsvorį ar nutukimą, turintys žalingų įpročių. Norinčiuosius dalyvauti programoje prašome kreiptis į savo šeimos gydytojus.

Programos metu vyks teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, kuriuos ves kvalifikuoti specialistai: kineziterapeutas, dietologas, psichologas, kardiologas, visuomenės sveikatos stiprinimo specialistai.

Užsiėmimuose gali dalyvauti ir laisvi klausytojai (ne programos dalyviai).

Daugiau informacijos teikiama telefonais: (8 45) 46 32 81, (8 45) 46 75 06

Daugiau informacijos apie programą rasite čia:

Įsakymas „Dėl širdies ir kraujagyslių ligų ir cukrinio diabeto rizikos grupių asmenų sveikatos stiprinimo tvarkos aprašas“ 

Tvarkos aprašo pakeitimas

ŠKL ir CD programos įgyvendinimas Panevėžyje

Geroji patirtis Panevėžyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *